O firmie

Duże doświadczenie

Jesteśmy producentem wyrobów z kamienia naturalnego - głównie granitów, marmurów oraz trawertynów. Swoją działalność firma rozpoczęła ponad 30 lat temu. Doświadczenie zdobyte w tej branży pozwala nam na podejmowanie nowych wyzwań i realizacji nietypowych zamówień.

W przeszłości podstawową działalnością firmy była produkcja nagrobków. Obecnie zajmujemy się również produkcją elementów budowlanych takich jak parapety, schody, kominki, blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki oraz elewacje. W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt kolorów kamienia naturalnego, importowanego w przeważającej części z Włoch, Hiszpanii, Szwecji i Indii.

Zakład nasz dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym do wszystkich faz obróbki kamienia. Jest to m.in. piła o średnicy tarczy 3000mm tnąca bloki skalne na dowolne grubości, automaty polerskie, cięcie wodą - waterjet. Świadczymy również usługi z zakresu obróbki kamienia powierzonego takie jak - cięcie proste piłą, cięcie łuków wodą, polerowanie powierzchni i krawędzi. Dodatkowo maszyna do cięcia wodą - Waterjet wycina dowolne kształty w takich materiałach jak: kamień, ceramika, szkło oraz metal.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.